Wydanie nr: 3 (169) MARZEC 2017
ISSN 1643-0883 | RPR 1392
Pomnik PaderewskiegoNatalii Drukarnia EtykiejJAWI

Forum Liderów

Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu wśród wielu swoich statutowych zadań realizuje projekt pod nazwą Liderzy Pracy Organicznej. W ramach tego projektu Kapituła Honorowego Hipolita powołana przy Towarzystwie nominuje do godności Lidera Pracy Organicznej osobistości, które w różnych dziedzinach ich działalności zawodowej i społecznej wykazywały się i wykazują ponadprzeciętnym zaangażowaniem, wysokim morale i szczególnymi osiągnięciami stanowiącymi wzór godny naśladowania. Na stronach Europejskiego Magazynu Internetowego EuroPartner będziemy popularyzować osobistości Liderów Pracy Organicznej dając im satysfakcję i ukazując ich globalnej opinii publicznej.

Oto oni:

Andrzej Banaszyński - Wójt Gminy Mieścisko!

Andrzej Banaszyński, urodzony 12.10.1952 roku w Podlesiu Kościelnym ukończył wyższe studia w Akademii Rolniczej w Poznaniu. Jest mgr inż. mechanizacji rolnictwa, absolwent Akademii Rolniczej w Poznaniu Wydział Mechanizacji Rolnictwa , w 2002 roku ukończył Studia Podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu Wydział Ekonomii w zakresie „Zarządzania podmiotami gospodarki budżetowej i zamówień publicznych” 19 września 1977r. rozpoczął pracę jako inspektor ds. inwestycji w Przedsiębiorstwie Państwowych Gospodarstw Rolnych w Popowie Kościelnym, od 1978r. na stanowisku głównego mechanika w tymże Przedsiębiorstwie, te obowiązki pełnił do 31 stycznia 1982r.

Od 1 lutego 1982 roku powołany przez wojewodę na stanowisko naczelnika Gminy Mieścisko. Po pierwszych wyborach samorządowych Rada Gminy Mieścisko powołuje go na stanowisko wójta i podobnie w następnych kadencjach. Pierwsze bezpośrednie wybory 2002 roku na wójta gminy wygrywa w I turze, tak samo jest w kolejnych wyborach, składa przysięgę, pracuje i służy naszemu społeczeństwu do dnia dzisiejszego.

Podczas pełnienia funkcji Wójta Gminy Mieścisko, może poszczycić się dokonaniami w wielu dziedzinach.


Przedruki tekstów tylko po uzyskania zgody redakcji EuroPartner

wersja do druku

Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem